Adam Wolski
Usługi medyczne z zakresu ginekologii

W gabinecie dra Adama Wolskiego są diagnozowane choroby żeńskich narządów płciowych. Lekarz pomaga w zakresie profilaktyki chorób kobiecych i nowotworów, okresu przekwitania, diagnostyki niepłodności, a także prowadzenia ciąży oraz doboru antykoncepcji. Spotkanie z ginekologiem ma na celu uzyskanie informacji o podjęciu ewentualnego działania we właściwym obszarze. W gabinecie możliwe jest wykonanie szeregu badań ginekologicznych zgodnie z powszechnie obowiązującymi standardami. Terapia dobierana jest indywidualnie do każdej pacjentki.

Badania ginekologiczne w gabinecie Adama Wolskiego

Należy pamiętać, że istotna jest konsultacja, podczas której pacjentka może porozmawiać o swoich problemach i oczekiwaniach. Ważna jest regularna kontrola stanu zdrowia narządów płciowych. Przed zaplanowaniem odpowiedniego postępowania, zabiegu , leczenia zachowawczego jest przeprowadzany wywiad i badania dodatkowe , w tym usg w oparciu o najnowsze standardy i przy użyciu ultrasonografów najwyższej klasy. To pozwala zorientować się w indywidualnym stanie pacjentki i dobranie dalszych działań.

Lekarz piszący na klawiaturze

Medycyna estetyczna w zakresie narządów płciowych

Współczesna medycyna dysponuje licznymi sposobami, aby pomóc przywrócić estetykę sprzed porodu lub okresu przekwitania. Warto pamiętać, że dobór odpowiednich rozwiązań może zwiększyć komfort psychiczny pacjentki. W placówce możliwe jest przeprowadzanie zabiegów w ramach ginekologii estetycznej. W gabinecie Adama Wolskiego wykonywany jest zabieg laserowy, który z założenia ma na celu poprawę jakości życia.

Dogodna lokalizacja gabinetu ginekologicznego Adama Wolskiego

Placówka znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta. Można dojechać tutaj zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Prywatny gabinet Adama Wolskiego jest zlokalizowany w Centrum Usług Medycznych OKO-MED przy ul. Mickiewicza 47 w Grudziądzu. Lekarz przeprowadza także operacje i zabiegi w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego. Rezerwacja wizyty jest możliwa za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonicznie lub poprzez formularz online.

Lekarz notujący informacje